Kaszuba Sp. z o.o. to firma, w której  pracują specjaliści z zakresu podatków i rachunkowości, zarządzania oraz prawa.
Nasze motto brzmi: “Sukces jest wynikiem właściwej decyzji” ponieważ wybierając Nas wybierasz rzetelność, skuteczność i szybkość działania, merytoryczne rozwiązywanie Twoich problemów oraz profesjonalizm, a my podejmując decyzje i udzielając porad kierujemy się wyłącznie dobrem i rozwojem Twojej Firmy.
Nasz zespół to osoby z doświadczeniem, posiadające wysokie kwalifikacje zawodowe i wykształcenie.
Nadzór nad sprawami z zakresu rachunkowości i podatków prowadzi Doradca Podatkowy Anna Kaszuba, posiadająca licencję Ministerstwa Finansów Nr 776/96.
Mamy doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Rozliczanie Waszych Firm prowadzimy w programie Symfonia, który jest zgodny z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa posiadamy również wykupioną polisę OC.

NASZ ZESPÓŁ

adamkaszuba

Adam Kaszuba

Prawnik

Prawnik, księgowy, specjalista IT. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa. Specjalista z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. Wieloletni członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 

 

justynakaszuba

Justyna Kaszuba

Prawnik

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa, a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim. Wieloletnie doświadczenie prawnicze. Specjalizuje się głównie w prawie cywilnym, w szczególności przepisach dotyczących ściągania należności.

 

 

mama

Anna Kaszuba

Doradca podatkowy

Doradca Podatkowy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Aktualnie pełni funkcję sędziego Sądu Dyscyplinarnego kujawsko-pomorskiego Oddziału KIDP.

 

tata

Józef Kaszuba

Handlowiec

Specjalista do spraw negocjacji i pozyskiwania klientów. Zajmuje się również kontaktami z Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i innymi.